Menu
Jesteśmy PEWNYMI pasjonatami z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży samochodowej.

Każdy z nas miał okazję w swoim zawodowym życiu jeździć, kupować, sprzedawać i serwisować samochody niemalże wszystkich marek dostępnych na naszym rynku.

Wiemy jak pachnie sportowa skóra Ferrari, ale doskonale też potrafimy odróżnić dobrą tapicerkę materiałową od podrabianej.

Między nami i samochodami wytworzyła się PEWNA więź, która zmieniła nas w prawdziwych i doświadczonych zapaleńców motoryzacyjnych.

To niecodzienne uczucie do aut, powoduje, że trudno jest nas oszukać, trudno nam „wcisnąć” wspaniały samochód za niebywale okazyjną cenę.

Uczciwość w miłości do aut przerodziła się w koncepcję, którą chcielibyśmy Państwu zaoferować. Chcemy podzielić się z Państwem naszą rzetelnością i zaprosić do dzielenia się PEWNĄ pasją.

Każdy element tej pasji, jest przez nas starannie wyselekcjonowany, sprawdzony i Auto Butik-7zbadany przez fachowców „starej daty”, których wiedza nie ogranicza się do podłączenia komputera i sprawdzenia komunikatów błędów.

Chcemy, żebyście poczuli się Państwo u nas jak w PEWNYM salonie Paryża lub Mediolanu, mimo, że nasza oferta nie jest fabrycznie nowa.

Zadbamy o Państwa spokój, kiedy będziecie od nas wyjeżdżali swoim PEWNYM autem.

Kontakt

Autobutik - Kupujesz Pewne Auto
ul. Cechowa 2
63-000 Środa Wlkp.

tel. 669-921-757
e-mail: autobutik@kupujeszpewneauto.pl